شخصي سازي
پنج‌شنبه, 1 فروردين 1398
عنوان : دیدار مدیرعامل شركت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان با فرماندار گالیكش
کد خبر : ۲۹۸۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ 
ساعت : ۱۵:۰:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان با فرماندار گالیکش

روز گذشته بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان با حضور در فرمانداری شهرستان گالیکش با مایلی فرماندار این شهرستان دیدار و درباره مسائل و مشکلات آبرسانی در روستاهای شهرستان گالیکش بحث و گفتگو نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان در این دیدار فرماندار شهرستان گالیکش اظهار داشت: آبرسانی به روستاها یکی از مباحث مهم پیش رو در کشور می باشد که می بایست توجه ویژه های به این بخش شدهه و با تلاش مضاعف شاهد کاهش مشکلات و ارائه مطلوبتر خدمات به مردم باشیم .

مدیرعامل شرکت آبفار گلستان نیز در این نشست گزارشی از فعالیتهای انجام شده برای آبرسانی به روستاها و پروژه های در دست اقدام این شرکت در شهرستان گالیکش را ارائه نمود .

وی همچنین خواستار همراهی و همکاری فرماندار محترم ، بخشداران ، دهیاران در راستای آگاهی بخشی به روستاییان عزیز جهت صرفه جویی و مدیریت مصرف آب گردیدند.

لازم به ذکر است مدیریت امور آبفار شهرستان گالیکش 50 روستا با 9660 خانوار و جمعیتی بالغ بر 32680 نفر را تحت پوشش خود دارد .

مهندس هرمزی پس از این نشست به همراه معاونین شرکت با حضور در مدیریت امور آبفار شهرستان گالیکش با کارکنان دیدار و پس از آن از تاسیسات آبرسانی شهرستان فوق بازدید نمود. 


نمایش تعداد بازدیدها : 96

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0