شخصي سازي
سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
رو عنوان : به همت شرکت آبفار مراوه تپه انجام شد:
عنوان : افتتاح و كلنگ زنی 6 طرح آبرسانی روستاهای مراوه تپه در دهه فجر
کد خبر : ۴۰۶۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
ساعت : ۱۱:۰:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان مراوه تپه ضمن یادآوری افتتاح و کلنگ زنی 6 طرح آبرسانی ، افزود: برای افتتاح 5 پروژه آبرسانی 77300 میلیون ریال هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سید محمود زین الدین در آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی، افزود: با اجرای این طرح 3452نفر از اهالی روستاهای این شهرستان از نعمت آب شرب سالم، پایدار و بهداشتی بهره مند می شوند.

وی ادامه داد: اجرای بیش از 31 کیلومتر شبکه توزیع و افزون بر 20کیلومتر خط انتقال، احداث 9 باب مخزن ذخیره به حجم 1300 متر مکعب، بهسازی یک دهنه چشمه واحداث 3 ایستگاه پمپاژ  از جمله اقدامات این شرکت برای آبرسانی به روستاهای مراوه تپه بوده است.

زین الدین از کلنگ زنی یک طرح آبرسانی در شهرستان مراوه تپه خبر داد و اظهار کرد: برای اجرای این طرح 7500 میلیون ریال اعتبار نیاز است.

وی با بیان اینکه شهرستان مراوه تپه 110روستا دارد، اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان مراوه تپه 16هزار و 211 خانوار با جمعیت 60 هزار و 953 نفر را تحت پوشش دارد و آب شرب سالم، بهداشتی و پایدار اهالی روستا و این شهرستان را تامین می کند.

گفتنی است آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گمیشان با حضور رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی گلستان، فرماندار و سایر مسئولان این شهرستان برگزار شد.

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 58

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0