شخصي سازي
سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
رو عنوان : با حضور نماینده مجلس افتتاح شد:
عنوان : بهره برداری از مجتمع آبرسانی روستایی آرخ بزرگ شهرستان گمیشان
کد خبر : ۴۰۶۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
ساعت : ۱۱:۱۸:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مجتمع آبرسانی روستایی آرخ بزرگ با حضور نماینده مردم ترکمن، گمیشان، کردکوی و بندرگز در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان، فرماندار شهرستان گمیشان و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان، در این مراسم مجتمع آبرسانی روستایی آرخ بزرگ با 10000میلیون ریال اعتبار با حضور مسئولان افتتاح و بهره برداری شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان در توضیح حجم عملیات این پروژه گفت: احداث ایستگاه پمپاژ و مخزن 1000 مترمکعبی، به همراه حصارکسی و محوطه سازی سایت آرخ بزرگ از اقدامات این شرکت برای آبرسانی به روستاهای تحت پوشش این طرح آبرسانی است.

به گفته بهزاد هرمزی، با افتتاح پروژه فوق بیش از 10000نفر از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

وی از بهره برداری و کلنگ زنی 6 طرح آبرسانی شهرستان گمیشان خبر داد و اضافه کرد: برای بهره برداری از این پروژه ها بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال هزینه شده و خواهد شد.

هرمزی اعتبار مورد نیاز برای بهره برداری از پروژه های کلنگ زنی را بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال ارزیابی کرد و گفت: برای این طرح های آبرسانی قابل بهره برداری بیش از ۱۹ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی در خاتمه تعداد روستاهای این شهرستان را 27 روستا اعلام کرد و گفت: امور آب و فاضلاب روستایی ترکمن 6هزار و 803 خانوار با جمعیت بیسش از 26هزارنفر را تحت پوشش دارد.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 75

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0