شخصي سازي
سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
رو عنوان : با حضور وزیر اقتصاد و دارایی صورت گرفت:
عنوان : افتتاح و كلنگ زنی15طرح آبرسانی در روستاهای گرگان
کد خبر : ۴۰۷۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
ساعت : ۱۳:۵۵:۱۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گرگان  با حضور وزیر اقتصاد و دارایی، استاندار، نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان، فرماندار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در این مراسم 15 طرح آبرسانی روستایی شهرستان گرگان افتتاح و کلنگ زنی شد.

در این مدیر امور آب و فاضلاب روستایی گرگان ضمن یادآوری افتتاح و کلنگ زنی 15 طرح آبرسانی در روستاهای این شهرستان، افزود: برای بهره برداری از این طرح های آبرسانی بیش از 141 میلیارد ریال هزینه شده و خواهد شد.

محمد محبوبی تعداد پروژه های آبرسانی قابل افتتاح را 6 طرح اعلام کرد و گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر 9 طرح آبرسانی کلنگ زنی می شود.

محبوبی ادامه داد: با اجرای این طرح های آبرسانی 40307 نفر از نعمت آب شرب پایدار سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گرگان اعتبار مورد نیاز برای بهره برداری از 6طرح کلنگ زنی را 52420 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: بهره برداری از 6 طرح آبرسانی 88600 میلیون ریال هزینه داشته است.

وی در خاتمه تعداد روستاهای این شهرستان را 96 روستا اعلام کرد و گفت: امور آب و فاضلاب روستایی گرگان 34هزار و 798 خانوار با جمعیت 114هزار و 837 نفر را تحت پوشش دارد.

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 101

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0