شخصي سازي
چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
    /  2
رو عنوان : به همت اكیپ فنی مدیریت بحران ستاد و آبفار شهرستان آق قلا انجام شد:
عنوان : رفع تخریب بخشی از خط انتقال روستای گوگ تپه2/ برخورداری بیش از 100 خانوار از نعمت آب شرب
کد خبر : ۴۱۴۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ 
ساعت : ۱۳:۴۶:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی آق قلا از رفع شکستگی خط انتقال روستای گوگ تپه خبر داد و گفت: با توجه به طغیان دوباره رودخانه گرگانرود بخشی از خط انتقال این روستا تخریب شد که با همت اکیپ فنی مدیریت بحران ستاد و مدیریت امور آبفار شهرستان آق قلا در کوتاه ترین زمان برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان بهزاد صادقی با اعلام خبر فوق، افزود: عملیات اجرای 100 متر از خط انتقال روستای گوگ تپه2 که در مسیر صعب العبور قرار داشت با تلاش جهادی پرسنل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان انجام شد.

وی با بیان این نکته که با رفع شکستگی خط انتقال روستای گوگ تپه بیش از 100 خانوار از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شدند، افزود: به جز روستای یلمه خندان، همه روستاهای تحت پوشش این شهرستان در حال حاضر از آب آشامیدنی پایدار و سالم برخوردار هستند.

وی رفع شکستگی بخشی از خط انتقال آب شرب روستای آق قبر را از دیگر اقدامات این دستگاه برشمرد و افزود: برای آب شرب این منطقه کلرزنی با دوز بالا نیز انجام شد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی آق قلا در خاتمه یادآور شد: پمپ تامین فشار کلرزنی گازی و کلرزن قطره ای که به واسطه حادثه سیل آسیب دیده بود، کار نصب آن برروی مخزن زمینی روستای میرزاعلی شهرستان آق قلا به پایان رسید.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 39

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0