شخصي سازي
چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
عنوان : حضور مدیرعامل شركت آب و فاضلاب روستایی گلستان در جلسه بررسی حادثه سیل استان
کد خبر : ۴۱۴۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ 
ساعت : ۷:۳:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه بررسی حادثه سیل گلستان با حضور رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مدیران عامل صنعت آب استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان این جلسه که در شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شده بود هریک از مدیران صنعت آب استان به ارائه اقدامات و فعالیت های انجام شده پس از سیل پرداختند.

بر اساس این گزارش رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان در این جلسه تعداد روستاهای خسارت دیده از سیل را 397 روستا اعلام کرد و گفت: با تلاش اکیپ فنی ستادی مدیریت بحران استان و مدیریت امور آب و فاضلاب روستایی در شهرستان ها آب آشامیدنی روستاهای استان در کوتاه ترین زمان به طور پایدار، دائمی و یا موقت وصل شد. 

وی رقم خسارت سیل را392میلیارد ریال برشمرد و افزود: بالغ بر 95 کیلومتر شبکه توزیع و خط انتقال، 92 دستگاه تابلو برق، 11 حلقه چاه، 36 دهنه چشمه و 14870 فقره انشعاب و کنتور تخریب شده است.

گفتنی است رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، محمودزاده نایب رییس کمیسیون، نوبخت مشاور کمیسیون صبح جمعه برای بازدید از مناطق سیل زده گلستان وارد استان شدند و پس از بررسی موارد فوق شنبه ظهر گلستان را ترک کردند.


نمایش تعداد بازدیدها : 38

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0