شخصي سازي
شنبه, 4 خرداد 1398
عنوان : بازدید مدیرعامل شركت آبفار گلستان از تخریب تاسیسات آبرسانی ناشی از رانش زمین در مینودشت
کد خبر : ۴۱۷۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ 
ساعت : ۱۰:۳۹:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از تخریب تاسیسات آبرسانی روستاهای صفی آباد و توسکاچال شهرستان مینودشت که در اثر رانش زمین ایجاد شده، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان بهزاد هرمزی در بازدید از تاسیسات آبرسانی این 2 روستا دستور رسیدگی فوری به قطعی آب آشامیدنی اهالی روستا را داد.

بر اساس این گزارش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان گفت: برای برقراری موقت آب شرب روستاهای صفی آباد و توسکاچال تاکنون 500 میلیون ریال هزینه شده است.

 با بیان این نکته که 1200 متر خط انتقال در این 2 روستا اجرا شده، افزود: با تلاش اکیپ مدیریت بحران استان، آب آشامیدنی اهالی روستا در کمتر از 36 ساعت وصل شد.

به گفته هرمزی، در زمان قطعی، آب شرب این روستاها از طریق ناوگان تانکر سیار انجام شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان رقم خسارت تاسیسات آبرسانی ناشی از رانش زمین را 4000 میلیون ریال برشمرد و گفت: ارزیابی رقم این خسارت تا به این لحظه است و در صورت ادامه رانش زمین و تخریب تاسیسات آبرسانی این رقم افزایش خواهد یافت.

وی در خاتمه یادآور شد: با وصل آب شرب روستاهای صفی آباد و توسکاچال 665 خانوار با 2273 نفر جمعیت از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 57

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0