شخصي سازي
شنبه, 4 خرداد 1398
عنوان : تعویض پمپ شناور مجتمع آبرسانی علی اسلامی كلاله/ مشكل قطعی آب 4روستا در كمتر از 12 ساعت رفع شد
کد خبر : ۴۱۷۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ 
ساعت : ۷:۲۴:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 مدیرامور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کلاله از رفع قطعی آب شرب چهار روستای این شهرستان خبر داد و گفت: پمپ شناور مجتمع آبرسانی علی اسلامی کلاله دچار مشکل شده بود که تعویض شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان حسین سعیدی راد با اعلام خبر فوق، افزود: با تعویض پمپ شناور چاه مجتمع آبرسانی علی اسلامی کلاله مشکل قطعی آب آشامیدنی 4 روستا مرتفع شد.

وی ادامه داد: پمپ شناورچاه مجتمع آبرسانی علی اسلامی کلاله عصر دیروز دچار مشکل شده بود که با تلاش شبانه روزی و بی وقفه همکاران مدیریت امور آبفار شهرستان کلاله در ماه مبارک رمضان ساعت 3 بامداد و در کمتر از 12 ساعت، این مشکل برطرف شد.

به گفته سعیدی راد، با خرابی الکترو پمپ شناورچاه مجتمع آبرسانی علی اسلامی کلاله آب آشامیدنی روستاهای علی اسلامی، طوقه، بارانی و گیلان تپه قطع شده بود که به همت اکیپ مدیریت آبفار این شهرستان، آب آشامیدنی اهالی این روستاها وصل شد.

مدیرامور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کلاله جمعیت بهره مند از این تلاش جهادی را 2794 نفر اعلام کرد و گفت: در مدت قطعی آب، روستاهای فوق از طریق تانکر سیار، آبرسانی می شدند.

وی در خاتمه با بیان این نکته که 95 روستا تحت پوشش مدیرامور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کلاله است، افزود: 20040 مشترک با 71649 نفر از نعمت آب شرب پاسدار، سالم و بهداشتی بهره مند هستند.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 36

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0