شخصي سازي
شنبه, 4 خرداد 1398
عنوان : بهره مندی بیش از 5000 نفر از آب شرب پایدار با رفع شكستگی خط انتقال و شبكه توزیع 3 روستای آق قلا
کد خبر : ۴۱۷۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
ساعت : ۹:۳۳:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آق قلا از رفع شکستگی خط انتقال 125 پلی اتلین روستای قره تپه در کمتر از 5 ساعت خبر داد و گفت: این اقدام به همت پرسنل زحمتکش آب و فاضلاب روستایی آق قلا انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان بهزاد صادقی با اعلام خبر فوق، افزود: 4 مورد شکستگی شبکه توزیع روستای پیرواش علیا و سفلی نیز در کوتاه ترین زمان برطرف شد.

وی با بیان این نکته که این اقدام با هدف جلوگیری از هدررفت آب انجام شده، اظهار داشت: شکستگی خط انتقال آب در روستاها با توجه به کارکرد طولانی مدت آن و فرسودگی ایجاد شده، اجتناب ناپذیر است برهمین اساس این شرکت هرساله با توجه به میزان اعتبارات دریافتی لوله های فرسوده را تعویض می کند.

به گفته مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آق قلا، با رفع شکستگی خط انتقال آب روستای قره تپه و شبکه توزیع روستاهای پیرواش اولیا و سفلی 1609 خانوار با 5740 نفر از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

صادقی در خاتمه تعداد روستاهای این شهرستان را 75 روستا اعلام کرد و افزود: امور آب و فاضلاب روستایی آق قلا با 24195 مشترک و 89363 نفر را تحت پوشش دارد.

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 23

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0